Vy sa pýtate.
My odpovedáme.

HOLZ-HER Slovakia: Lokálne riešenia pre vedenie Vašej prevádzky.

Konzolové

obrábacie centrá

Vertikálne

obrábacie centrá

Nestingové

CNC stroje

Všetko o horizontálnych obrábacích centrách EPICON a PRO-MASTER

Rozsiahlymi možnosťami výroby týchto obrábacích centier čo sa týka veľkosti stroja alebo obrábacích hláv s 3/4/5 osami je možné využiť HOLZ-HER CNC stroje v akejkoľvek veľkej prevádzke a na akékoľvek využitie.

Vstup do CNC programovanie uľahčuje jedinečný softvér CAMPUS-NC-Hops plný predprogramovaných obrábacích makier. Vďaka otvorenému rozhraniu je možné napasovať cez postprocesory všetky obvyklé programy dizajnu CAD/CAM.

Množstvo špeciálne vyvinutých prísaviek na masív a mechanických upínačov rámových dielcov umožňuje bezpečnú výrobu rovných a prehnutých dielcov.  Špeciálne na extrémne vysoký úber sú dodávané hlavné vretená s výkonom až do 18 kW.

Je jedno, či potrebujete vyrobiť malé čelá pre kanceláriu alebo obrovské dvere do nemocníc – s rozmermi až do maximálne 7220 mm x 2100 mm x 300 mm ponúka HOLZ-HER ideálne riešenie aj pre Vaše portfólio.

Otázky k efektívnej výrobe nábytku s DYNESTIC

Pod pojmom nestingové opracovanie sa rozumie vŕtanie, frézovanie a formátovanie panelových materiálov na jedno upnutie. Konkrétne to znamená, že súčasne vedia byť opracovávané rôzne dielce z jednej dosky – a to v rámci jedného pracovného priebehu. Pomocou tejto technológie sa výrazne znižujú náklady na výrobu.

DYNYMIC NESTING: budúcnosť opracovania dosiek. Nový, dynamický koncept opäť dokazuje inovačnú silu z dielne Holz-Her.

Výhodou novej technológie je jednoduchá manipulácia. Tá zahŕňa 3 jednoduché kroky: Položiť. Napasovať. Hotovo.  Tak vzniká individuálny nábytok na mieru bez zmeny programovania. Pointou je, že nemusí ísť o štandardný nábytok, všetky dielce sú individuálne prispôsobiteľné.

Ďalšie popredné výhody, ktoré sú sprevádzané s nasadením NEXTEC do výroby, sú cielene efektívne riadenie, šetrenie nákladov, zvýšená inovačná sila ako aj šetrenie personálom.

Podstatné rozdiely oproti obvyklými CNC obrábacími centrami sú také, že s použitím NEXTEC nemusíte CNC opracovanie prerušovať pri zmene programu. A to aj vďaka tomu, že nárezové a obrábacie plány sa prestavujú automaticky. Ďalším rozdielom oproti obvyklým nestingovým strojom (napr. tým od Holz-Her) je integrácia OptiCut systému. Ten umožňuje laserovo podporovanú funkciu priameho rezu pre jednotlivé kusy rovnako bez nutnosti prestavovania programu.

Ďalšie popredné výhody, ktoré sú sprevádzané s nasadením NEXTEC do výroby, sú cielene efektívne riadenie, šetrenie nákladov, zvýšená inovačná sila ako aj šetrenie personálom.

NEXTEC Vám ponúka možnosť doplniť Váš existujúci strojový park prípadne ho dokonca čiastočne nahradiť.  

NEXTEC je rezanie dielcov aj opracovanie vŕtaním v jednom stroji. Preto nim môžete nahradiť viacero starých strojov: dostanete nárezové a vŕtacie centrum v jednom.  Po opracovaní dielca na NEXTEC budete potrebovať už len olepovačku prípadne finálne dokončenie dielca.

Najčastejšie kladené otázky k EVOLUTION

Séria EVOLUTION od HOLZ-HER ponúka kompletné CNC opracovanie v kompaktnom formáte na menej ako 5 m².

Svojou jednoduchou obsluhou a všestrannosťou sú ideálne tak pre začiatočníkov s CNC ako aj na zvýšenie kapacity obrábania a zabráneniu kapacitne úzkych miest  v dielni.

Všetky stroje EVOLUTION ponúkajú precízne 4-stranové formátovanie dielcov. Popri vŕtaní a drážkovaní sa na nich dajú robiť aj profily a výfrezy.

Materiál šetriace vákuové prísavky sú automaticky polohované k dielcu pomocou softvéru. Vďaka vákuovej prísavke je EVOLUTION vhodný aj pre citlivé materiály.

HOLZ-HER Slovakia

Portfólio produktov HOLZ-HER Slovakia

Olepovačky hrán
Olepovačky hrán
CNC-nestingové centrá
Vertikálne CNC
vert_cnc
Vertikálne panelové píly
vert_saw
Horizontálne panelové triediace píly
beam_saw
Copyright © 2021 HOLZ-HER GmbH
Ein Unternehmen der WEINIG Gruppe